تبلیغات

یه تکه از آسمون جدا بو کَه رو زمین! ایرانن و جنوبش،بندِر و نُمِ خوبش! خلیج فارس رو هفت رنگ،کنار بندر ایکِشید،قشنگتر از شهر ما،هیچ که تو دنیا ایندی !

خدمات وبلاگ نویسان جوان

موسیقی در خون مردم شهر من جاری است - کنسرت عمران طاهری

موسیقی در خون مردم شهر من جاری است

 

 

اولین کنسرت بزرگ عمران طاهری در اواخر هفته گذشته(27و28و29 ,30 خرداد) در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

 

 

قبل از شروع کنسرت کلیپی بسیار زیبا از عمران با آهنگ "وقتی که پشت بند سحر افتو بزند به دیریا سر..." به وسیله پروژکتورهای موجود در سالن پخش شد. و پس از آن برنامه با سخنان گرم خانم ساحلی زادگان مجری خوب استان شروع شد. این کنسرت با آهنگ زیبایی توسط علی عرب آغاز شد و پس از آن شاهد اجرای زیبایی توسط عمران طاهری بودیم.

 

در این کنسرت نوازنده های بسیار خوب استان هرمزگان از جمله:هادی آئین طلب نوازنده ی خوب گیتار،مرتضی کریمی نوازنده ی ویلون، فاضل پیش، بهمن،آقای علی رحمانیان و....هنر خود را به همگان نشان دادند.

همچنین در گوشه و کنار سالن هنرمندان زیادی دیده می شوند از جمله:کنور،کیانوش بلالی پور و بسیاری از نوازندگان و شاعران خوب استان هرمزگان در قسمت دوم کنسرت؛در ابتدای اجرای آهنگ "حالا خوبن حالا جونن" درب های جلوی سالن باز شد و شاهد ورود خواننده ی خوب استان و کشورمون"رضا صادقی" بودیم! با ورود رضا سالن حال و هوای دیگه ای به خود گرفت. به جز هنرمندان اشخاص مهم دیگری هم در سالن دیده می شدند ،عکاسان و فیلم برداران نامی شهر از جمله عبدالحسین رضوانی و ...! خانواده زنده یاد ناصر عبدالهی، چند ردیف عقبتر از ما، خانواده ی عمران طاهری دیده می شوند که از بابت موفقیت فرزندشان خوشحال هستند و در قسمتی از کنسرت مشاهده شد که پدر عمران با تقدیم گل به عمران و همه ی نوازنده ها به آنها تبریک گفت و این صحنه جذابیتی خاص به کنسرت داد.

 

در این کنسرت آهنگهای زیبایی از جمله : حالا خوبن،خدای ناز من،یاروم چقدر جونن و... اجرا شد.

در این کنسرت جذابیت های زیادی وجود داشت. روحیه و اخلاق خوب عمران و رابطه ی صمیمی و خوب او با نوازندگان و اسپانسر برنامه و همه کسانی که در اجرای این کنسرت به او کمک کرده بودند به جذابیت کنسرت می افزود! همچنین حمایت مهمانان و تشویق تماشاچیان و همخوانی برخی از شعرها و تقدیم گل به او در حین اجرای کارهاش حال و هوای کنسرت را عوض می کرد! تشکرهایی که از جانب تماشاچیان از عمران و نوازنده ها می شد خستگی را از تن آنها خارج می کرد و به آنها روحیه می داد. از دیگر جذابیت هایی که در این کنسرت وجود داشت می توان به ریمیکس زیبایی از آهنگهای عمران اشاره کرد که در زمان استراحت بین دو قسمت برنامه پخش شد. همچنین آهنگی از زنده یاد ابراهیم منصفی(رامی) در ابتدای قسمت دوم توسط عمران تکنوازی و اجرا شد!!! و پس از آن آهنگی به سبک پاپ-رپ  توسط عمران و نوید عبداللهی (پسر زنده یاد ناصر عبداللهی ) اجرا شد،چون قسمتهایی از این آهنگ توسط نوید به سبک رپ خونده شد،کنسرت عمران رو از سایر کنسرت ها متمایز کرد چون تا به حال در هیچ جای استان هرمزگان شاهد اجرای زنده موسیقی رپ در یک کنسرت نبوده ایم !!! تنها بدی کنسرت این بود که اجازه ی فیلمبرداری و عکاسی به تماشاچیان داده نشد!

 

کنسرت در ساعت 11 با یک آهنگ بسیار زیبای بندری به پایان رسید.

 

نکته ای که یادم رفت بگم: آقای توحدی که همیشه حامی خواننده ها بوده و هست؛در صحبتهای خودش در قسمتی از کنسرت اعلام کرد که برنامه ای برای پیشرفت موسیقی بندری و معرفی بیشتر خواننده ها تدارک دیده و به زودی اجرا میشه!!! من که از این خبر خیلی خوشحال شدم و منتظر این هستم که هرچه زودتر این برنامه رو ببینم! اما فعلا توضیحاتشو نمیگم که بعدأ سوپرایز بشید!!!

کالنگ برای عمران عزیز و همه هنرمندان بندری آرزوی موفقیت میکنه


نوشته شده در تاریخ شنبه 30 خرداد 1388 ساعت 09:02 ق.ظ توسطدختری از جنوب |نظرات |